افتتاح حساب بانکی در ترکیه

امروزه پیش ‌نیاز هرگونه فعالیت اقتصادی بین‌المللی داشتن یک حساب معتبر به همراه ویزا کارت یا مستر کارت است. ترکیه یکی از بهترین انتخاب‌ها برای این امر است. تیم ما می‌تواند به شما کمک کند که حساب خود را در ترکیه به‌ سرعت افتتاح نمایید.

چرا بهتر است زراعت بانک را انتخاب کنید؟

این بانک در زمینه بانکداری خرد، بانکداری اختصاصی، بانکداری شرکتی، بانکداری سرمایه گذاری، مدیریت سرمایه گذاری و وام مسکن فعالیت می‌کند و دارای بیش از ۱۰۰۰ شعبه در ترکیه است و دفتر اصلی آن در استانبول و محله بشیکتاش قرار دارد.

کارت های زراعت بانک از بهترین نوع کارت های اعتباری در ترکیه است که با داشتن آن شما می‌توانید در تمام دنیا به راحتی از تمامی فروشگاه‌های آنلاین خرید کنید، از دستگاه خودپرداز پول دریافت کنید و به راحتی بلیط و هتل خود را رزرو و پرداخت کنید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته این بانک بهترین امتیاز را در مشتری مداری از مشتریان خود کسب کرده است و به دو زبان ترکی استانبولی و انگلیسی به مشتریان خود سرویس می‌دهد.

دریافت و واریز پول با موبایل بدون داشتن کارت بانکی در خودپرداز های زراعت بانک در سراسر ترکیه امکان پذیر است و شما می‌توانید با این حساب، تمامی قبوض خود اعم از شارژ سیم کارت، قبض، آب، گاز، مالیات ماشین، عوارض خودرو و عوارض جاده‌ای را بدون هیچ مشکلی پرداخت کنید.

با افتتاح حساب در زراعت بانک ترکیه، می‌توانید کارت اعتباری/ کارت نقدی ویزاکارت یا مستر کارت دریافت کنید. کارت های اعتباری زراعت بانک در تمام بانک های جهان در سه دسته کلاسیک، گلد و پلاتینیوم صادر می‌شود و در اختیار مشتریان این بانک قرار می‌گیرد.

 

روال کار جهت افتتاح حساب بانکی

1. آماده سازی مدارک

      پس از انجام هماهنگی‌های لازم با کارشناسان ،‌ باید مدارک خود را آماده کنید.

2. سفر به ترکیه

      شما باید در تاریخ مقرر در استانبول به همراه مدارک مورد نیاز حضور داشته باشید.

3. دریافت کد مالیاتی

      با همیاری مشاورین ما، به یکی از شعب اداره مالیات مراجعه می‌کنید و با همراه داشتن اصل پاسپورت و یک کپی از صفحه اول و یک کپی از صفحه‌ای که مهر ورود دارد، کد مالیاتی خود را دریافت می‌کنید.

4. مراجعه به بانک

      با مدارک و مشاور ما در شعبه حاضر می‌شوید و فرآیند افتتاح حساب در حضور شما به نام شما، با مدارک و امضا شما در بانک صورت می‌گیرد.

5. صدور کارت ویزا/مستر

      برای صدور کارت نیازی به معطل شدن نیست. در حینی که در بانک حضور دارید و در حال افتتاح حساب هستید، Debit Card شما صادر می‌شود و در اختیارتان قرار می‌گیرد.